visilipdukai.lt siūlo iš kitos pusės pažvelgti į dovanas ir į kasdienius dalykus. Nes smulkius jūsų sienų defektus galima greit paslėpti už gražaus siluetinio lipduko.
Galite užsisakyti iš mūsų paruoštų lipdukų galerijos jums patinkančius lipdukus arba jei nerandate - pasakykite mums! Ir mes paruošime individualius maketus jūsų užsakymui. Paprastai užsakymai įvykdomi per 3 - 5 darbo dienas nuo maketo suderinimo.

Tik kokybiška ir ekologiška spauda!

Lateksinių dažų spaudos technologija puikiai pritaikoma PVC lipdukams. Aukštos kokybės plačiaformačiai ar mažaformačiai lipdukai spausdinami naujos kartos lateksinių dažų spausdintuvu

Spaudai naudojami vandens pagrindo pigmentiniai dažai su dirbtiniu polimeriniu tirpikliu (lateksu),  kurie užtikrina aukštą vaizdo kokybę, sukibimą ir atsparumą oro sąlygoms. 
Darbus atliekame ant kokybiškų medžiagų. 

Spauda ant lipduko išdžiūva jau spausdinant: kaitinant išgarinamas vanduo ir medžiaga padengiama lateksu. Spaudos darbai atliekami kur kas greičiau ir efektyviau, nes nereikia laukti 24 val., kol spauda išdžius. Reiškia galime skubiai paruošti jums bet kokio dydžio lipdukus langams, vitrinoms ar sienoms.

Lateksu padengta spauda daug atsparesnė blukimui bei kitiems pažeidimams.
Ekologinius standartus atitinkanti technologija.
Vandens pagrindu pagaminti lateksiniai dažai yra ekologiški, nekenksmingi sveikatai, bekvapiai, todėl gali būti naudojami interjerui dekoruoti namuose, mokyklose, daželiuose ar net ligoninėse.

MES PARUOŠIME

VITRINOMS

Sukursime maketus ir užklijuosime ant jūsų įstaigos langų ar durų. Nuo darbo laiko lipdukų iki pilnai apipavidalintų vitrinų.

AUTOMOBILIAMS

Sukursime individualius maketus jūsų įmonės automobiliui ir užklijuosime.

SIENOMS

sukursime ir užklijuosime individualius užrašus, piešinius ar logotipus ant jūsų sienų.

PRODUKTAMS

Sukursime individualų dizainą jūsų produktų lipniom etiketėm. Pagaminsime tiek pvc, tiek etiketinius lipdukus.

ŠVENTĖMS

Sukursime individualius lipdukus jūsų šventėms. Ar vaikiškus lipdukus gimtanienio suvenyrams žymėti, ar suaugusiems individualias alkoholinių gėrimų etiketes.

RŪBAMS

Sukursime individualius arba paruošime pagal jūsų maketus termo lipdukus rūbams, kuriuos galėsite prikaitinti lygintuvu.