PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakius drobę, ji pagaminama per 2-4 d.d. Prekės pristatoma kurjeriu arba paštomatu, priklausomai nuo drobės dydžio. Po apmokėjimo drobė pristatoma per 1-2 d.d. Jei užsakymas atliekamas ne darbo ar švenčių dienomis, pristatymas gali šiek tiek užtrukti. Visilipdukai.lt pasilieka teisę keisti transportavimo įkainius atsižvelgiant į užsakymo sumą, prekės matmenis ir pristatymo vietą. Negavus drobės praėjus 5 dienoms po užsakymo apmokėjimo susisiekite su mumis telefonu +37060667123 arba elektroniniu paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Norime informuoti, jog kartais pasitaiko atvejų, kai baigiasi priemonės drobių spaudai. Tokiu atveju stengiamės informuoti klientus apie užtruksiantį užsakymą.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Kadangi prekė yra individualizuota ir prieš spaudą yra suderinta su klientu, drobės yra nekeičiamos ir pinigai už jas nėra grąžinami. Jei dėl produkto trūkumo yra atsakingos visilipdukai.lt, trūkumai yra šalinami arba nekokybiška drobė keičiama.
Nekokybiško produkto grąžinimo teise pirkėjas gali pasinaudoti per 5 darbo dienas nuo produkto pristatymo jam dienos. Jei trūkumas yra laikomas neryški spauda, o buvo atsiųstas nepakankamos raiškos failas spaudai, tai nėra laikoma broku dėl visilipdukai.lt kaltės ir pinigai nebus grąžinami. Transportavimo išlaidas grąžinant ar keičiant apmoka klientas. Grąžinus prekę, pinigai grąžinami per 14 darbo dienų nuo grąžintų prekių priėmimo dienos. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo, prekių grąžinimo formoje nurodytą banko sąskaitą. Siuntimo išlaidos nėra grąžinamos.